Sposoby na pełniejsze usta

Chyba każda kobieta marzy o tym, aby posiadać pełne, atrakcyjne usta, które dodadzą jej uroku. Niestety, wiele pań posiada kompleksy na tym polu, uważając, że ten atrybut kobiecości nie spełnia ich estetycznych oczekiwań. Na szczęście obecnie można skorzystać z wielu możliwości na optyczne powiększenie ust. Nie musimy decydować się na operację plastyczną lub zabiegi kosmetyczne, aby w szybkim czasie zapewnić sobie satysfakcjonujące efekty. Warto zastanowić się, jakie działania okażą się szczególnie skuteczne.

Na początku należy wspomnieć o samym makijażu, który w tym względzie odgrywa szczególną rolę. Dzięki niemu możemy naprawdę błyskawicznie zamaskować niedoskonałości w postaci cienkich warg. Skuteczny jest przede wszystkim błyszczyk, który momentalnie rozświetli nasze usta. Tym sposobem staną się one pozornie znacznie pełniejsze, niż są w rzeczywistości. Dodatkowo możemy obrysować ich kontur za pomocą specjalnej kredki. Należy jednak nadmienić, że nie może ona być za ciemna, ponieważ wówczas nie będzie prezentować się naturalnie. Dzięki konturówce uda nam się powiększyć usta, wyjeżdżając kredką poza ich pierwotną linię. Środek natomiast należy wypełnić albo kolorowym błyszczykiem, albo pomadką z refleksami. Warto zaznaczyć, że w drogeriach odnajdziemy wiele produktów kosmetycznych idealnie przystosowanych właśnie do optycznego powiększania ust. Są to preparaty o zwartej konsystencji, które w sposób trwały przylegają do skóry. Najlepiej zdecydować się na takie produkty, które jednocześnie będą posiadały w składzie witaminy.

Usta można również powiększyć poprzez ich ujędrnienie. W tym zakresie bardzo skuteczny okaże się masaż za pomocą szczoteczki do zębów. Oczywiście nie powinna być ona zbyt twarda, aby nie naruszyć wrażliwego naskórka warg. Masowanie powinno odbywać się wolnymi ruchami, co w efekcie wpłynie na jędrność naszych ust. Praktycznie momentalnie dostrzeżemy zmiany na naszym naskórku. Usta staną się bardziej czerwone, a także znacznie gładsze. Nic dziwnego, że wiele kobiet regularnie decyduje się na tę formę masażu. Należy także nadmienić, że dzięki temu można szybko pozbyć się twardego naskórka. Sposobem na powiększenie i ujędrnienie ust mogą być również przyprawy. Oczywiście nie można przesadzić z ich ilością, aby nie wywołać reakcji alergicznych. Przykładanie do warg kostek lodu także może okazać się skuteczne, jeśli zależy nam na ujędrnieniu warg. Niezależnie od tego, jaką metodę optycznego powiększenia ust wybierzemy, warto pamiętać o ich odżywieniu, stosując witaminowe balsamy lub maseczki.

Jak widać, każda kobieta może skorzystać z najróżniejszych metod na powiększenie ust, które cechują się mniejszą lub większą skutecznością. Ich zaletą jest przede wszystkim fakt, że efekt następuje momentalnie. Jeśli zależy nam na bardziej długotrwałych rezultatach, powinniśmy zdecydować się na zastosowanie specjalnych kosmetyków, takich jak błyszczyki oraz konturówki do ust. Ważne jest także, aby dopasować je do typu swojej urody pod względem kolorystycznym.

W: Kosmetyki, Porady, Produkty kosmetyczne, Uroda

Ostatnie wpisy:

Jak dobrać manicure do koloru sukienki? Jak dobrać manicure do koloru sukienki?
Na jakie majtki damskie się zdecydować? Na jakie majtki damskie się zdecydować?
Jak prawidłowo przechowywać kosmetyki? Jak prawidłowo przechowywać kosmetyki?
Sylwetka a dobór bielizny Sylwetka a dobór bielizny
© 2019 Beauty Portal.
Proudly designed by Theme Junkie.