Akcesoria erotyczne – nowe doznania?

StockSnap_JIS4K07FZZErotyka i aspekty seksualne życia są niewątpliwie jedną z naturalnych i normalnych potrzeb człowieka. Pomimo tego, że wiele środowisk stara się na każdym kroku podkreślić, iż erotyka i stosunki seksualne dozwolone są wyłącznie dla małżeństw, to statystyki życia seksualnego wyraźnie pokazują, iż wiek inicjacji seksualnej znacznie się obniżył. Jak jednak sprawić, aby w ciągu długich lat współżycia seks nie stał się nudny? Jak sprawić sobie i swojemu partnerowi lub partnerce nowe doznania łóżkowe związane ze współżyciem? Oczywiście przy wykorzystaniu odpowiednich gadżetów i akcesoriów erotycznych. Co warto o nich wiedzieć i w jaki sposób najlepiej je kupić?

Rozważania na temat akcesoriów i gadżetów erotycznych należy rozpocząć od tego, że w ostatnim czasie możemy dostrzec zwiększone zainteresowanie tego typu przedmiotami. Wynika to nie tylko z pojawienia się w popkulturze dzieł propagujących i rozpowszechniających tematykę szeroko rozumianych zabawek erotycznych (między innymi „Pięćdziesiąt twarzy Greya”), ale również rosnącą świadomością Polaków w tym zakresie. Coraz częściej seks traktowany jest jako naturalna forma spędzania czasu, a tym samym niezbędne okazują się rzeczy go ubogacające i zmieniające odczuwane dotychczas doznania.

Najpopularniejsze gadżety erotyczne
Najpopularniejszymi gadżetami erotycznymi wciąż od lat pozostają wszelkiego rodzaju masażery – zarówno w wersjach dla pań, jak i dla panów. Najtańsze wersje wibratorów można kupić już za kilkanaście złotych, jednak sprzedawcy gadżetów erotycznych są niemal jednogłośni – na znacznie lepsze odczucia można liczyć w przypadku gadżetów zasilanych bateriami, które jeszcze bardziej potrafią spotęgować wszystkie doznania. Ich ceny zaczynają się jednak od kilkudziesięciu złotych wzwyż, a w przypadku urządzeń najbardziej zaawansowanych potrafią sięgać pułapu nawet kilkuset złotych.

Lubrykanty i żele
Kolejnymi z akcesoriów erotycznych, które warto posiadać we własnej sypialni, są wszelkiego rodzaju lubrykanty i żele, które nie tylko mogą potęgować doznania ze stosunku płciowego, ale przede wszystkim go ułatwić. Nie jest żadnym problemem medycznym fakt, iż czasami pochwa nie jest wystarczająco nawilżona, a tym samym odbycie stosunku jest niemożliwe bez nieprzyjemnych doznań w postaci bólu i późniejszych obtarć obu partnerów. Również w przypadku stosunków analnych wykorzystanie odpowiedniego lubrykantu jest niemalże koniecznością. Wszelkiego rodzaju żele i lubrykanty to wydatek około kilkunastu złotych.

Podsumowując, świadomość Polaków na temat gadżetów i akcesoriów erotycznych rośnie z każdym rokiem, a ma to jednocześnie swoje przełożenie i odzwierciedlenie w asortymencie sexshopów. Niemal każdy sklep erotyczny dobiera swój asortyment pod oczekiwania klientów. Jednocześnie akcesoria erotyczne najłatwiej i najtaniej kupić za pośrednictwem sklepów internetowych, które zapewnią nam nie tylko szybką przesyłkę, ale zadbają również o jej prywatność. Mamy w tym zakresie do wyboru przeważnie dyskretne przesyłki do paczkomatów, odbiór na poczcie bez awizowania (tzw. poste restante) lub wysyłkę tradycyjnymi sposobami bez oznaczeń nadawcy wskazujących na rzeczywiste pochodzenie przesyłki i jej zawartość.

Więcej porad znajdziesz na erotic-med.pl.

W: Porady

Ostatnie wpisy:

Na jakie majtki damskie się zdecydować? Na jakie majtki damskie się zdecydować?
Jak prawidłowo przechowywać kosmetyki? Jak prawidłowo przechowywać kosmetyki?
Sylwetka a dobór bielizny Sylwetka a dobór bielizny
Czym są i jak działają dermokosmetyki? Czym są i jak działają dermokosmetyki?

Dodaj komentarz

You must be Logged in to post comment.

© 2597 Beauty Portal. XHTML / CSS Valid.
Proudly designed by Theme Junkie.