Akcesoria erotyczne – nowe doznania?

StockSnap_JIS4K07FZZErotyka i aspekty seksualne życia są niewątpliwie jedną z naturalnych i normalnych potrzeb człowieka. Pomimo tego, że wiele środowisk stara się na każdym kroku podkreślić, iż erotyka i stosunki seksualne dozwolone są wyłącznie dla małżeństw, to statystyki życia seksualnego wyraźnie pokazują, iż wiek inicjacji seksualnej znacznie się obniżył. Jak jednak sprawić, aby w ciągu długich lat współżycia seks nie stał się nudny? Jak sprawić sobie i swojemu partnerowi lub partnerce nowe doznania łóżkowe związane ze współżyciem? Oczywiście przy wykorzystaniu odpowiednich gadżetów i akcesoriów erotycznych. Co warto o nich wiedzieć i w jaki sposób najlepiej je kupić?

Rozważania na temat akcesoriów i gadżetów erotycznych należy rozpocząć od tego, że w ostatnim czasie możemy dostrzec zwiększone zainteresowanie tego typu przedmiotami. Wynika to nie tylko z pojawienia się w popkulturze dzieł propagujących i rozpowszechniających tematykę szeroko rozumianych zabawek erotycznych (między innymi „Pięćdziesiąt twarzy Greya”), ale również rosnącą świadomością Polaków w tym zakresie. Coraz częściej seks traktowany jest jako naturalna forma spędzania czasu, a tym samym niezbędne okazują się rzeczy go ubogacające i zmieniające odczuwane dotychczas doznania.

Najpopularniejsze gadżety erotyczne
Najpopularniejszymi gadżetami erotycznymi wciąż od lat pozostają wszelkiego rodzaju masażery – zarówno w wersjach dla pań, jak i dla panów. Najtańsze wersje wibratorów można kupić już za kilkanaście złotych, jednak sprzedawcy gadżetów erotycznych są niemal jednogłośni – na znacznie lepsze odczucia można liczyć w przypadku gadżetów zasilanych bateriami, które jeszcze bardziej potrafią spotęgować wszystkie doznania. Ich ceny zaczynają się jednak od kilkudziesięciu złotych wzwyż, a w przypadku urządzeń najbardziej zaawansowanych potrafią sięgać pułapu nawet kilkuset złotych.

Lubrykanty i żele
Kolejnymi z akcesoriów erotycznych, które warto posiadać we własnej sypialni, są wszelkiego rodzaju lubrykanty i żele, które nie tylko mogą potęgować doznania ze stosunku płciowego, ale przede wszystkim go ułatwić. Nie jest żadnym problemem medycznym fakt, iż czasami pochwa nie jest wystarczająco nawilżona, a tym samym odbycie stosunku jest niemożliwe bez nieprzyjemnych doznań w postaci bólu i późniejszych obtarć obu partnerów. Również w przypadku stosunków analnych wykorzystanie odpowiedniego lubrykantu jest niemalże koniecznością. Wszelkiego rodzaju żele i lubrykanty to wydatek około kilkunastu złotych.

Podsumowując, świadomość Polaków na temat gadżetów i akcesoriów erotycznych rośnie z każdym rokiem, a ma to jednocześnie swoje przełożenie i odzwierciedlenie w asortymencie sexshopów. Niemal każdy sklep erotyczny dobiera swój asortyment pod oczekiwania klientów. Jednocześnie akcesoria erotyczne najłatwiej i najtaniej kupić za pośrednictwem sklepów internetowych, które zapewnią nam nie tylko szybką przesyłkę, ale zadbają również o jej prywatność. Mamy w tym zakresie do wyboru przeważnie dyskretne przesyłki do paczkomatów, odbiór na poczcie bez awizowania (tzw. poste restante) lub wysyłkę tradycyjnymi sposobami bez oznaczeń nadawcy wskazujących na rzeczywiste pochodzenie przesyłki i jej zawartość.

Więcej porad znajdziesz na erotic-med.pl.

W: Porady

Ostatnie wpisy:

Jak dobrać manicure do koloru sukienki? Jak dobrać manicure do koloru sukienki?
Na jakie majtki damskie się zdecydować? Na jakie majtki damskie się zdecydować?
Jak prawidłowo przechowywać kosmetyki? Jak prawidłowo przechowywać kosmetyki?
Sylwetka a dobór bielizny Sylwetka a dobór bielizny

Dodaj komentarz

You must be Logged in to post comment.

© 2019 Beauty Portal.
Proudly designed by Theme Junkie.